![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0MFZBBK4y8j0L-p5Y3wsFV-AtnTS7pFi4KpL6I3PKKl6mnv34QKFU7MMYqvP77ucx22Hb17BZtBYbNZx6k6_Tpveaf-EXSGYLY12beFTZ_UoCAjqrDtxvjonoLyqqQgT7v3T3s-yNUgcm/s1600/e-eidhseis+1.jpg)
Αυτό το ασυνήθιστο ξενοδοχείο αποτελείται από τέσσερα προκατασκευασμένα κτήρια, είναι δυναμικότητας 49 κλινών, ενώ διαθέτει ένα από τα καλύτερα εστιατόρια με παραδοσιακή ρωσική κουζίνα.
Η προσέγγιση γίνεται μετά από μια κοπιαστική ανάβαση ενώ για τους πιο τεμπέληδες υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς στην περιοχή με ελικόπτερο.
Η διαμονή περιλαμβάνει εξερεύνηση του βουνού και πρωτίστως χαλάρωση μπροστά στα παράθυρα απολαμβάνοντας την απρόσκοπτη θέα των χιονισμένων βουνοκορφών!
perierga.gr